Czy magia miłosna działa?

Czy magia miłosna działa?

brak ocen

Ludzie myślą, że z magią jest jak z gotowaniem. Wystarczy wrzucić składniki do garnka, wymieszać i potem zaczekać aż się ugotują. Pewnie dlatego większość z nas nie umie przyrządzić nawet prostych potraw. Zwykle ludzie nie chcą moczyć i brudzić sobie rąk. Do tego dochodzi też sprzątanie i zmywanie. Większość nawet nie radzi sobie z rozlaniem czegoś na stole podczas obiadu. Zwykle wtedy nastaje panika i szukanie czegoś w pospiechu, najlepiej szmatki, którą można by wytrzeć rozlany sos czy herbatę.

Z magią jest dokładnie tak samo. Tutaj też jest przepis na konkretny efekt oraz są podane składniki. Nawet jest ustalone, jak wszystko przygotować. Ale magia, zupełnie jak gotowanie, jest sztuką. Jedyna różnica to powaga ewentualnych konsekwencji, jakie może mieć źle wykonany rytuał.

Czym jest magia miłosna?

Zostawiła cię kobieta? Nie wiesz, jak odzyskać faceta? Czary i zaklęcia miłosne służą zarówno do przywołania miłości, jak i również do uwolnienia się od niej. Zauroczenie to wzajemne przyciąganie, a w miłości panuje raczej równowaga przyciągania i odpychania. Zaklęcia miłosne przyciągną ukochaną osobę! Uczucie ekscytacji, drżące ręce, trudności z oddychaniem, czerwone policzki oraz przyspieszony puls to objawy znane prawdopodobnie każdemu. Oto narodziny nowej miłości. To efekt działań czarów miłosnych, którym nikt nie jest się w stanie oprzeć jeżeli tylko tego zapragniesz. To scalenie dusz, które jest silniejsze niż prawdziwa miłość, to alchemia, której nie możesz się oprzeć.

Uczucia zwierciadłem naszej duszy.

Magia rytualna to nie tylko magiczne rytuały, ale również pełne wyzwań, wymagające wysiłku i pracy zmiany. Między czarnym i białym zawartych jest jeszcze wiele odcieni magii miłosnej. Optymizm to wiara w dobro, pozytywne nastawienie do życia oraz dostrzeganie przede wszystkim dobrych stron życia jest podstawą sukcesu w magii. Nie ma nic bardziej szkodliwego niż negatywne wibracje – a te mogą tylko zaszkodzić w pracach. Nieświadomie sami nie pozwalamy, by dobro przyszło do nas w postaci pozytywnej energii.

Brak pewności siebie, brak sił i motywacji do ciężkiego wysiłku związanego z nakładem pracy, jaki trzeba włożyć w solidną i regularną analizę. Czasem nawet brak pomysłu, jak ją prowadzić. Do tego dochodzi syndrom wypalenia oraz brak wiary, że jesteśmy w stanie osiągnąć coś więcej. To są rzeczy, które dotykają nas wszystkich.

Kryzysy (życiowe, zawodowe, w związku, w pełnieniu określonej roli np. matki, szefowej, przełożonego) były, są i będą. Nie bójmy się ich. Kryzysy można przetrwać i to często w dobrym stylu i z zadowalającym skutkiem. Kłopot pojawia się wtedy, gdy mamy do czynienia już nie z kryzysem, a z wypaleniem. Możemy wypalić się w pracy, możemy wypalić się w miłości. Granica między kryzysem a wypaleniem związku jest płynna.

Zasadnicze pytanie, które musimy sobie postawić, jeśli chcemy przeżyć życie sensownie i głęboko dotyczy fundamentu. Na jakich kamieniach buduję moje życie? Na skale czy piasku? Szczęście i miłość wiąże się z bolesnymi i trudnymi doświadczeniami. Potrzeba dopiero silnych wstrząsów, upadków, zagrożeń, cierpienia, by człowiek zmienił myślenie i życie. To porażka doznana w obecnej sytuacji powinna otworzyć oczy, co było nie tak.

Dlaczego czasem magia nie działa?

Nastawienie jest połową sukcesu w rzucanych zaklęciach, czarach czy chociażby urokach miłosnych. Bez tego nie ma co marzyć, by pragnienie się zrealizowało. Obsesyjna miłość, czyli spętanie miłosne to najtrudniejszy do osiągnięcia efekt w magii. Wymaga czasu i pracy, za to efekt jest piorunujący. Nie ma obiektu, który by mu nie uległ w późniejszym lub wcześniejszym okresie. Miłość to dostępność, sposób otwarcia się na to, co przed nami. Na to, co chcemy stworzyć w związku z drugą osobą.

Nie łatwo jest powiedzieć sobie, że uczucie, na które liczyłaś, nie ma szans zaistnieć lub już się wypaliło. Świadomość, że z twojej strony to prawdziwa miłość, a wybranek tego nie odwzajemnia, może podcinać skrzydła. Pewnie mało która z nas poddała się bez walki, wierząc, że jeszcze nie wszystko stracone, a ten „jedyny” potrzebuje odrobiny czasu i nowego spojrzenia na ciebie i na to, co chciałbyś mu zaoferować.

Jak odzyskać ukochaną osobę ?

Sama siebie raczej nie zdradzisz i nie oszukasz, więc bądź dla siebie dobra. Przez obojętność i dystans, nawet największe uczucie wypala. Ale wypalającą się miłość można wskrzesić, nawet jeśli wydaje się to niemożliwe. Nie musisz cierpieć i popadać w jeszcze większy ból. Zawsze można wspólnie poszukać drogi, która pozwoli na odzyskanie uczucia lub na nowo rozpali namiętność.

Dodaj komentarz
Lista komentarzy

Brak komentarzy

Inne artykuły z tej kategorii